ROW 1964 Rybnik przegrał z Olimpią Elbląg [ZDJĘCIA]

ROW 1964 Rybnik przegrał z Olimpią Elbląg
ROW 1964 Rybnik przegrał z Olimpią Elbląg Zbigniew Harazim
ROW 1964 Rybnik przegrał z Olimpią Elbląg 1:2 w 32. kolejce II ligi. Rybniczanie są w strefie spadkowej na dwie kolejki przed końcem rozgrywek II ligi.

Sobotnie spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy. ROW 1964 Rybnik objął prowadzenie po rzucie karnym w 8 minucie. Jedenastkę na bramkę zamienił Jan Janik. Wynik długo udawało się utrzymać.

Niestety, kryzys dopadł rybniczan w ostatnim kwadransie gry. Olimpia Elbląg najpierw 76 minucie wyrównała, a w 81 min. wyszła na prowadzenie, którego nie oddała już do końca spotkania. Obie bramki strzelił Michał Kuczałek.

Rybniczanie znajdują się w strefie spadkowej II ligi. Do zakończenia rozgrywek pozostały tylko dwie kolejki. W następnej ROW 1964 Rybnik zmierzy się na wyjeździe z Rozwojem Katowice, a w ostatniej u siebie ze Zniczem Pruszków.