Kolejna niespodzianka! Energetyk ROW Rybnik wygrywa w Ząbkach

Barbara Kubica
Energetyk ROW Rybnik sprawił dziś kolejną niespodziankę. Piłkarze Jana Furlepy nie składają broni, z całych sił walczą o utrzymanie. Dziś wygrali z kolejną drużyną z czuba tabeli - Dolcanem Ząbki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

Energetyk ROW Rybnik znów wygrywa! Brawo!

Energetyk ROW Rybnik wywalczył dziś kolejne trzy punkty i sprawił niemałą niespodziankę. Nasi piłkarze kontynuują dobrą passę i pokonali kolejną drużyną z czuba tabeli I ligi. ROW pokonał dziś na wyjeździe Dolcan Ząbki aż 0:2. Bramki dla rybniczan zdobyli: Daniel Feruga (w 21 minucie) oraz Kamil Kostecki (78 minuta). Taki wynik oznacza, że obecnie rybniczanie mają już 32 oczka na swoim koncie. Co więcej pokazuje, że skazywani na spadek rybniczanie ze wszystkich sił walczą o pozostanie na zapleczu Ekstraklasy.