Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik 1:1

ivan
Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik
Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik Arleta Oleksy, Ekstraklasa.net
Energetyk ROW Rybnik zremisował kolejne spotkanie! To już dziesiąty remis w tym sezonie. Tym razem podopieczni Ryszarda Wieczorka zremisowali w Stróżach, z Kolejarzem 1:1. Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik 1:1

CZYTAJ KONIECZNIE:
Adam Nawałka nowym trenerem kadry!
Prezes Górnika o Adamie Nawałce WIDEO
Trener Górnika Zabrze bez zmian. Nawałka do końca roku!
Nawałka: To dla mnie wielki zaszczyt WIDEO
Mańka-Szulik o Nawałce: Z dołu na szczyt

Wynik spotkania już w drugiej minucie otworzył Marcin Stefanik. Wykorzystał on rzut karny, podyktowany za faul na Wojciechu Trochimie.

Goście wyrównali również w drugiej minucie - tyle że drugiej połowy. Marek Gładkowski wyszedł sam na sam z Łukaszem Radlińskim i pewnym, technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

Punkt wywalczony w Stróżach pozwolił ekipie z Rybnika awansować na trzynastą lokatę w pierwszoligowej tabeli. Rybniczanie mają jednak tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik 1:1. Komentuj!