Energetyk ROW Rybnik - Polonia Łaziska 1:2

AREK
Energetyk ROW Rybnik przegrał wczoraj z Polonią Łaziska 1:2. Był to już trzeci sparing rybniczan i niestety trzecia porażka.

Spotkanie odbyło się w Kamieniu (choć pierwotnie planowano w Boguszowicach). Mecz trwał 120 minut, bo rozegrano cztery części po 30 minut. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Sebastian Musiolik.

Skład Energetyka ROW:
I połowa: Rybicki (31' Kajzer), Bodzioch, Bedronka, Kowalski, Borovićanin, Muszalik, Gwiaździński (50' zawodnik testowany), Wolniewicz, zawodnik testowany (40' Bałuszyński), Dudziński, Jarka,
II połowa: Skrzeszewski (31' Tomiuk), Janik, Słodowy, Jary, Gojny, Staniczek (100' Adamczyk), Bałuszyński (90' Mandrysz), Popiela (80' Gródek), zawodnik testowany (90' Spratek).