Energetyk ROW Rybnik - Flota Świnoujście 1:1 ZDJĘCIA, WYPOWIEDZI

Barbara Kubica
Energetyk ROW Rybnik - Flota Świnoujście 1:1
Energetyk ROW Rybnik - Flota Świnoujście 1:1 Barbara Kubica
Energetyk ROW Rybnik: Cudu nie było. Tak w jednym zdaniu opisać można dzisiejszy mecz piłkarzy Energetyka ROW Rybnik przeciwko Flocie Świnoujście. Był to pierwszy mecz naszych piłkarzy pod wodzą Jana Furlepy. Zmiana trenera nie odmieniła jednak postawy rybnickich piłkarzy, którzy kolejny raz w końcówce meczu stracili bramkę.

Energetyk ROW Rybnik znów zremisował. Cudu nie było

Nie wyszedł debiut trenerowi Janowi Furlepie, który kilka dni temu zastąpił na stanowisku szkoleniowca Energetyka ROW Rybnik Marka Wleciałowskiego. Piłkarze z Rybnika zremisowali w niedzielne popołudnie z Flotą Świnoujście 1:1. Bramkę dla naszej drużyny strzelił z rzutu karnego w 74 minucie Daniel Feruga. Wydawać się wtedy mogło, że rybniczanie dowiozą wymarzone zwycięstwo do końca, tym bardziej, że starali się kontrolować grę. W 85 minucie efektowną akcją popisał sie Marek Krotofil, jego strzał odbił jednak bramkarz Floty. Jako pierwszy dobiegł do niej Cisse, który z odległości metra nie wpakował piłki do siatki. Ten sam zawodnik zapisał się w protokole sędziego jeszcze raz. W doliczonym już czasie gry jeden z zawodników z Rybnika zagrał ręką we własnym polu karnym. Drugą w tym spotkaniu "jedenastkę", ale tym razem jednak dla drużyny gości na bramkę zamienił Piotr Kieruzel. Zarówno piłkarze, jak i kibice, którzy w chamski i niecenzuralny sposób dali upust swojej złości, mieli do Cisse po tym spotkaniu sporo pretensji. - Jeżeli my nie strzelamy do pustej bramki z metra, to już coś śmierdzi. Ale Cisse musi celownik poprawić, albo nie wiem co... Po tych czterech meczach ten chłopak powinien mieć na swoim koncie już z 10 bramek - mówił po meczu załamany Daniel Feruga.