Zwycięstwo Pogoni

(RG)
Karolina Semeniuk była najskuteczniejszą zawodniczką Pogoni w ostatnim meczu. ZDJĘCIE: ROBERT GALIŃSKI
Bardzo udanie zadebiutowały piłkarki ręczne Pogoni Żory w rozgrywkach serii "B". W pierwszym swoim meczu podopieczne Mirosława Szczurka bez problemów pokonały Otmęt Krapkowice 39:12.

Bardzo udanie zadebiutowały piłkarki ręczne Pogoni Żory w rozgrywkach serii "B". W pierwszym swoim meczu podopieczne Mirosława Szczurka bez problemów pokonały Otmęt Krapkowice 39:12. Po tym spotkaniu widać, że w żorzankach drzemią bardzo duże możliwości, ale weryfikacja umiejętności nastąpi w meczach z bardziej wymagającymi rywalami.

Od początku spotkania gospodynie uzyskały wysoką przewagę, która wzrastała z minuty na minutę. Dość powiedzieć, że na przerwę piłkarki Pogoni schodziły prowadząc 15 bramkami (21:6). Świetnie w tym okresie grała reprezentantka Polski juniorek Karolina Semeniuk. Dzielnie sekundowały jej Lesiak i Ucherek, które również mogą zaliczyć ten mecz do bardzo udanych. Po przerwie Otmętowi nadal się nie wiodło. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem żorzanek 39:12.

Pogoń Żory - Otmęt Krapkowice 39:12 (21:6).
Skład Pogoni: Łukowska, Michałowska - Wojciechowska (4), Semeniuk (4), Czekaj (2), Pogłód (4), Stencel (2), Przygocka (2), Jacek (3), Ucherek Sabina (1), Ucherek Karolina (5).