Triumf Odry

(isa)
Podczas meczu nie brakowało emocjonujących momentów.  IZA SALAMON
Podczas meczu nie brakowało emocjonujących momentów. IZA SALAMON
Wodzisławska Odra pokonała w sobotę na swoim stadionie Lecha Poznań. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Na upragnioną bramkę kibice Odry nie musieli długo czekać.

Wodzisławska Odra pokonała w sobotę na swoim stadionie Lecha Poznań. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Na upragnioną bramkę kibice Odry nie musieli długo czekać. W szesnastej sekundzie spotkania, po zagrywce Wojciecha Myszora, Rafał Jarosz główkował i trafił wprost do bramki. Trybuny oszalały ze szczęścia. Po pierwszym golu gospodarzom zabrakło zapału. Inicjatywę przejęli goście. W 31 minucie celny strzał dla Lecha oddał Grzegorz Matlak. W drugiej części wodzisławianie zdecydowanie ruszyli do ataku. W 58 minucie gola dla Odry strzelił Jacek Ziarkowski. Gospodarze do końca utrzymali przewagę. Spotkanie obserwowało około 3,5 tysiąca kibiców.