Po siódmej kolejce

(q)
Najciekawszym spotkaniem siódmej kolejki rybnickiej amatorskiej ligi koszykówki był pojedynek A&E Sport Styl i drużyny K&K Rybnik Szkolna. Zakończył się wynikiem 72:90 dla K&K.

Najciekawszym spotkaniem siódmej kolejki rybnickiej amatorskiej ligi koszykówki był pojedynek A&E Sport Styl i drużyny K&K Rybnik Szkolna. Zakończył się wynikiem 72:90 dla K&K. Dysponująca lepszym składem drużyna Szkolnej pod koniec drugiej kwarty uzyskała ośmiopunktową przewagę, powiększając ją w trzeciej i ostatniej kwarcie do osiemnastu punktów. — W zespole K&K skutecznie grał wychowanek chorzowskiej Alby Marek Gancarz, który zdobył 28 punktów. W drużynie pokonanych wyróżniał się niewysoki lecz waleczny 20-letni Karol Kupczak — mówi Andrzej Zygmunt, komisarz ligi. W pozostałych meczach UTT Rybnik przegrał z ekipą Camden Town 79:89, Chrobry Jastrzębie uległ drużynie Jawor Rybnik 73:115, a AS Figlo STS wygrał z Rybnikiem Północ 120 do 67. Spotkanie pomiędzy drużynami Kaman Racibórz i Bearing Rybnik zostanie rozegrane w sobotę, 13 grudnia.