Szczęśliwa sekunda gospodarzy

(mir)
Piłkarze Energetyka podczas meczu sparingowego z ekipą Polonii Łaziska. Fot. MK
Remisem 1:1 zakończył się mecz drugiej kolejki czwartej ligi pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik a Polonią Marklowice. Myliłby się jednak ten, kto sądził, że spotkanie było wyrównane.

Remisem 1:1 zakończył się mecz drugiej kolejki czwartej ligi pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik a Polonią Marklowice. Myliłby się jednak ten, kto sądził, że spotkanie było wyrównane. Goście utrzymywali przewagę na boisku przez większą część meczu. Bramkę dla Polonii zdobył już w 13 minucie Dariusz Halszka, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marka Powiecko. Później, mimo akcji obydwu zespołów, gole nie padały.

Na minutę przed końcem spotkania poloniści mogli więc już być pewni wygranej. Jak to jednak w sporcie bywa, póki piłka jest w grze, wszystko może się zdarzyć. To powiedzenie sprawdziło się w tym przypadku w stu procentach. W 90 minucie meczu wyrównującą bramkę dla Energetyka strzelił Dzięgielowski. Chwilę później sędzia odgwizdał koniec spotkania.