Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

"Doładuj się nagrodami" razem z Focus Park!

Materiał informacyjny CH Focus Park
Mówi się, że fortuna sprzyja odważnym, a już na pewno tym, którzy nie boją się o nią grać! W końcu szczęście może się uśmiechnąć do każdego! W Focus Park w Rybniku trwa wielka, jesienna loteria, w której codziennie do wygrania jest kilkadziesiąt kart podarunkowych! Dodatkowo każdy uczestnik ma szansę, aby zgarnąć główną nagrodę o wartości 10 000 zł! Loteria trwa do 14 października 2023 roku.

Klienci, którzy w pierwszych dwóch tygodniach października odwiedzą Centrum Handlowe Focus Park, mogą przekonać się, jak niewiele trzeba, aby pomóc szczęściu i przy okazji zgarnąć karty podarunkowe. Do 14 października trwa jesienna loteria „Doładuj się nagrodami”, a chętnych którzy chcą zawalczyć o atrakcyjne nagrody nie brakuje!

Szczęście sprzyja odważnym – zasady loterii

  • Punkt 1: Zakupy! W dniach między 2 a 14 października 2023 r. należy zrobić zakupy w jednym ze sklepów na terenie Centrum Handlowego Focus Park za minimum 100 złotych (na jednym dowodzie zakupu).
  • Punkt 2: Rejestracja. W Punkcie Obsługi Loterii znajdującym się na parterze galerii odbędzie się weryfikacja dowodów zakupu oraz oficjalna rejestracja Klientów w loterii.
  • Punkt 3: Losowanie nagród. Po zarejestrowaniu paragonu na dedykowanym urządzeniu Klienci mogą sprawdzić, czy szczęście uśmiechnęło się właśnie do nich i czy jedna z 500 kart podarunkowych Focus Park o wartości 50zł, trafi w ich ręce. Klienci, którzy nie mieli tyle szczęścia, nie powinni tracić nadziei – ich los dalej bierze udział w losowaniu głównej nagrody, dlatego warto zachować dowód zakupu!

Karty podarunkowe w zasięgu ręki!

W trakcie trwania loterii wszyscy uczestnicy mają szansę na zdobycie jednej z 500 kart podarunkowych, które mogą wykorzystać w sklepach Focus Park. Dodatkowo każdy los gra o główną nagrodę - aż 10 000 zł! Nagroda główna również w formie kart podarunkowych do wykorzystania na terenie CH Focus Park. W loterii „Doładuj się nagrodami” mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, a każdy klient może zgłosić dany dowód zakupu tylko raz.

Punkt Obsługi Loterii czynny jest codziennie w godzinach od 11:00 do 21:00, z wyjątkiem 8 października, kiedy przypada niedziela niehandlowa i punkt będzie nieczynny.

Poprzednie loterie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego zachęcam do udziału w zabawie i rejestrowania paragonów, bo każdy los to szansa na wygraną - mówi Sonia Kostecka, dyrektorka Centrum Handlowego Focus Park Rybnik. - Wszystkim uczestnikom życzę dużo szczęścia! - dodaje.

Z loterii wyłączone są: preparaty początkowego żywienia niemowląt, suplementy diety, artykuły alkoholowe, piwo bezalkoholowe, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe lub rekwizyty tytoniowe, produkty zakupione w aptece ZIKO, produkty lecznicze i wyroby medyczne, usługi bankowe, usługi pocztowe, usługi kantora wymiany walut, usługi telefoniczne, usługi telewizyjne, usługi ksero, usługi i produkty związane z grami hazardowymi, zakup kart prepaid, zakup kart podarunkowych, produkty zakupione w tzw. „fotobudce”.

Losowanie Nagrody Głównej odbędzie się 16 października 2023 roku w siedzibie organizatora, a zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie.
Szczegółowy regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii oraz na www.uniqueone.pl/regulaminy.

Informacja o Zarządcy

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 23 obiektach handlowych zlokalizowanych w 18 największych miastach w kraju oraz biurowcem Arkada Business Park w Bydgoszczy i kompleksem biurowym React zlokalizowanym w centrum Łodzi. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na rybnik.naszemiasto.pl Nasze Miasto