Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Chojnicach
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Chojnicach podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- FINSTER Arseniusz Jerzy - KWW ARSENIUSZA FINSTERA: 69,23% (9 222 głosów)
- PESTKA Krzysztof Wojciech - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 17,53% (2 335 głosów)
- SMÓL Monika - KW STOWARZYSZENIA „GŁOS CHOJNICZAN”: 13,24% (1 764 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TOBOLSKI Patryk: pozycja 1 : 3% (1 141 głosów)
- JANUSZEWSKI Zdzisław Józef: pozycja 2 : 3% (1 141 głosów)
- KIEŁPIŃSKI Krystian Jakub: pozycja 3 : 3% (1 141 głosów)
- KUKLEWSKI Grzegorz: pozycja 4 : 3% (1 141 głosów)
- KLIMAS Bożena Ewa: pozycja 5 : 3% (1 141 głosów)
- STANIEWSKA Maria: pozycja 6 : 3% (1 141 głosów)
- KROPLEWSKI Przemysław Karol: pozycja 7 : 3% (1 141 głosów)
- MRÓWCZYŃSKA Danuta Eugenia: pozycja 8 : 3% (1 141 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ROLBIECKI Jordan Dawid: pozycja 1 : 0,79% (300 głosów)
- PALUCH Dariusz Jerzy: pozycja 2 : 0,79% (300 głosów)
- SIELSKI Andrzej Piotr: pozycja 3 : 0,79% (300 głosów)
- ODYA Zbigniew Bernard: pozycja 4 : 0,79% (300 głosów)
- SUMOWSKA Danuta: pozycja 5 : 0,79% (300 głosów)
- MAŁGORZEWICZ Lucyna Helena: pozycja 6 : 0,79% (300 głosów)
- MASTALERZ Michalina: pozycja 7 : 0,79% (300 głosów)
- SAWA Anita: pozycja 8 : 0,79% (300 głosów)
- WELLINSKI Aleksander: pozycja 9 : 0,79% (300 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- POLASIK Maciej Marek: pozycja 1 : 3,09% (1 176 głosów)
- PIOTROWSKI Paweł: pozycja 2 : 3,09% (1 176 głosów)
- GARSTECKA Monika: pozycja 3 : 3,09% (1 176 głosów)
- CHMIELEWSKA Agnieszka Ewa: pozycja 4 : 3,09% (1 176 głosów)
- ORLIKOWSKI Albin: pozycja 5 : 3,09% (1 176 głosów)
- MAJER Marianna: pozycja 6 : 3,09% (1 176 głosów)
- WIRKUS Grzegorz Antoni: pozycja 7 : 3,09% (1 176 głosów)
- KLAMANN Wiesława Anna: pozycja 8 : 3,09% (1 176 głosów)
- BONNA Maciej Leszek: pozycja 9 : 3,09% (1 176 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARSENIUSZA FINSTERA:
- KOPCZYŃSKI Adam Jerzy: pozycja 1 : 3,42% (1 301 głosów)
- JARUSZEWSKI Kazimierz Marek: pozycja 2 : 3,42% (1 301 głosów)
- LEWIŃSKA Agnieszka: pozycja 3 : 3,42% (1 301 głosów)
- KOSIEDOWSKA Janina Agnieszka: pozycja 4 : 3,42% (1 301 głosów)
- TRZEBIATOWSKI Kamil Marcin: pozycja 5 : 3,42% (1 301 głosów)
- ROMANOWSKA Barbara Ewa: pozycja 6 : 3,42% (1 301 głosów)
- KRAJEWICZ Dorota: pozycja 7 : 3,42% (1 301 głosów)
- GABRYŚ Adam: pozycja 8 : 3,42% (1 301 głosów)
- MARCINOWSKI Bogdan: pozycja 9 : 3,42% (1 301 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „GŁOS CHOJNICZAN”:
- GRUCHAŁA Marcin Maciej: pozycja 1 : 1,29% (491 głosów)
- MALISKA Katarzyna: pozycja 2 : 1,29% (491 głosów)
- PEPLIŃSKI Tomasz: pozycja 3 : 1,29% (491 głosów)
- DAJNOWSKI Mateusz Piotr: pozycja 4 : 1,29% (491 głosów)
- SENETELLI Sebastian Ryszard: pozycja 5 : 1,29% (491 głosów)
- KAK Joanna: pozycja 6 : 1,29% (491 głosów)
- GĄSIOROWSKA Amanda Agnieszka: pozycja 7 : 1,29% (491 głosów)
- LESZCZYŃSKA Emilia: pozycja 8 : 1,29% (491 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WRÓBLEWSKI Mateusz Witold: pozycja 1 : 2,84% (1 121 głosów)
- KŁOSOWSKA Janina Maria: pozycja 2 : 2,84% (1 121 głosów)
- PESTKA Krzysztof Wojciech: pozycja 3 : 2,84% (1 121 głosów)
- SZEWA Bożena: pozycja 4 : 2,84% (1 121 głosów)
- MIERNIK Alicja Maria: pozycja 5 : 2,84% (1 121 głosów)
- SZARK Eugenia Urszula: pozycja 6 : 2,84% (1 121 głosów)
- HUKAŁO Andrzej Józef: pozycja 7 : 2,84% (1 121 głosów)
- KLOSKE Gabriela Maria: pozycja 8 : 2,84% (1 121 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŁĘGOWSKI Marcin: pozycja 1 : 0,84% (331 głosów)
- KARASIŃSKI Damian: pozycja 2 : 0,84% (331 głosów)
- BABICKA Joanna Elżbieta: pozycja 3 : 0,84% (331 głosów)
- LEMANCZYK Katarzyna Sylwia: pozycja 4 : 0,84% (331 głosów)
- JASIŃSKA Magdalena Bogumiła: pozycja 5 : 0,84% (331 głosów)
- PIECHOWSKI Kacper: pozycja 6 : 0,84% (331 głosów)
- SMAGLINSKI Zenon: pozycja 7 : 0,84% (331 głosów)
- PALUCH Krystyna Maria: pozycja 8 : 0,84% (331 głosów)
- MARCHWICKI Daniel Bartosz: pozycja 9 : 0,84% (331 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PLATA Andrzej: pozycja 1 : 3,27% (1 289 głosów)
- SZANK Marek Piotr: pozycja 2 : 3,27% (1 289 głosów)
- HENSZKE Małgorzata Teresa: pozycja 3 : 3,27% (1 289 głosów)
- WAWRZYNIAK Jakub Szymon: pozycja 4 : 3,27% (1 289 głosów)
- KROPLEWSKA Hanna Maria: pozycja 5 : 3,27% (1 289 głosów)
- JAKUSZ-GOSTOMSKA Aleksandra: pozycja 6 : 3,27% (1 289 głosów)
- OSTROWSKI Maciej Henryk: pozycja 7 : 3,27% (1 289 głosów)
- LIS Kornelia Teresa: pozycja 8 : 3,27% (1 289 głosów)
- PLAK Mikołaj: pozycja 9 : 3,27% (1 289 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARSENIUSZA FINSTERA:
- SZLANGA Antoni Grzegorz: pozycja 1 : 3,27% (1 291 głosów)
- KOWALIK Stanisław Kazimierz: pozycja 2 : 3,27% (1 291 głosów)
- DĄBROWSKA Renata Maria: pozycja 3 : 3,27% (1 291 głosów)
- BONA Marek Teodor: pozycja 4 : 3,27% (1 291 głosów)
- WOJCIECHOWSKI Mariusz Rafał: pozycja 5 : 3,27% (1 291 głosów)
- BURDZIŃSKA-DORAWA Agnieszka: pozycja 6 : 3,27% (1 291 głosów)
- BOIŃSKA Bożena: pozycja 7 : 3,27% (1 291 głosów)
- JANIK Dorota: pozycja 8 : 3,27% (1 291 głosów)
- SZANK Leszek Michał: pozycja 9 : 3,27% (1 291 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „GŁOS CHOJNICZAN”:
- SMÓL Monika: pozycja 1 : 1,21% (478 głosów)
- OSOWICKA Marzenna Jadwiga: pozycja 2 : 1,21% (478 głosów)
- WOJGIENICA Katarzyna Anna: pozycja 3 : 1,21% (478 głosów)
- BERNDT Ariel Piotr: pozycja 4 : 1,21% (478 głosów)
- MIELKE Andrzej Kazimierz: pozycja 5 : 1,21% (478 głosów)
- PIECHOWSKI Piotr Adam: pozycja 6 : 1,21% (478 głosów)
- SYNORADZKA Karolina: pozycja 7 : 1,21% (478 głosów)
- STOLTMAN Bartosz: pozycja 8 : 1,21% (478 głosów)
- ŻYWICKA Kornelia Katarzyna: pozycja 9 : 1,21% (478 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KACZMAREK Kamil Wojciech: pozycja 1 : 2,92% (1 079 głosów)
- KOPERSKI Marek Franciszek: pozycja 2 : 2,92% (1 079 głosów)
- KAMIŃSKA Magdalena: pozycja 3 : 2,92% (1 079 głosów)
- PAWLICKA Faustyna Maria: pozycja 4 : 2,92% (1 079 głosów)
- WIELEWSKA Izabela Beata: pozycja 5 : 2,92% (1 079 głosów)
- MIKOŁAJCZYK Edmund Kazimierz: pozycja 6 : 2,92% (1 079 głosów)
- ROGALA Beata Barbara: pozycja 7 : 2,92% (1 079 głosów)
- ZYGMAŃSKI Wacław Franciszek: pozycja 8 : 2,92% (1 079 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- JARACZ Maria: pozycja 1 : 0,82% (304 głosów)
- PALUCH Dorota Jolanta: pozycja 2 : 0,82% (304 głosów)
- KARSKA-KOLINSKA Monika: pozycja 3 : 0,82% (304 głosów)
- BORAU Małgorzata Jadwiga: pozycja 4 : 0,82% (304 głosów)
- PACEK-BABIŃSKA Aleksandra Barbara: pozycja 5 : 0,82% (304 głosów)
- ELAS Przemysław Dawid: pozycja 6 : 0,82% (304 głosów)
- ZIMNICKI Krzysztof: pozycja 7 : 0,82% (304 głosów)
- SAWICKI Dawid: pozycja 8 : 0,82% (304 głosów)
- SPICHALSKI Mariusz Jacek: pozycja 9 : 0,82% (304 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KOPERSKI Jan: pozycja 1 : 2,67% (984 głosów)
- SZREDER Arkadiusz Piotr: pozycja 2 : 2,67% (984 głosów)
- OSTROWSKA Wiesława Alicja: pozycja 3 : 2,67% (984 głosów)
- RATAJ Livia: pozycja 4 : 2,67% (984 głosów)
- GRUSZECKI Andrzej Sławomir: pozycja 5 : 2,67% (984 głosów)
- MISZTAL-REMISZKE Sylwia Katarzyna: pozycja 6 : 2,67% (984 głosów)
- STEINKE Roman Andrzej: pozycja 7 : 2,67% (984 głosów)
- NOWAK Małgorzata Zofia: pozycja 8 : 2,67% (984 głosów)
- KOŁAK Radosław Tomasz: pozycja 9 : 2,67% (984 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARSENIUSZA FINSTERA:
- KUFFEL Bogdan Ludwik: pozycja 1 : 4,01% (1 479 głosów)
- MATTHES Sebastian Rajmund: pozycja 2 : 4,01% (1 479 głosów)
- SKOCKA Iwona: pozycja 3 : 4,01% (1 479 głosów)
- SIEWERT-MATUSIEWICZ Jolanta Maria: pozycja 4 : 4,01% (1 479 głosów)
- PIEKARSKI Dariusz Jan: pozycja 5 : 4,01% (1 479 głosów)
- NYNCA Karolina Elżbieta: pozycja 6 : 4,01% (1 479 głosów)
- NYKS Krzysztof: pozycja 7 : 4,01% (1 479 głosów)
- GINTER Agnieszka Helena: pozycja 8 : 4,01% (1 479 głosów)
- DREWEK Kazimierz: pozycja 9 : 4,01% (1 479 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „GŁOS CHOJNICZAN”:
- GRUCHAŁA Michał Rajmund: pozycja 1 : 1,01% (374 głosów)
- SENETELLI Beata: pozycja 2 : 1,01% (374 głosów)
- RZĄSKA Ignacy: pozycja 3 : 1,01% (374 głosów)
- GUZIŃSKI Jarosław: pozycja 4 : 1,01% (374 głosów)
- JARENTOWSKA Teresa Ewa: pozycja 5 : 1,01% (374 głosów)
- NARLOCH Mieczysław Wojciech: pozycja 6 : 1,01% (374 głosów)
- PŁOCIŃSKA Marzena Urszula: pozycja 7 : 1,01% (374 głosów)
- WNUK LIPINSKA Beata Mariola: pozycja 8 : 1,01% (374 głosów)
- GINTER Radosław Jan: pozycja 9 : 1,01% (374 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?