To już jedna z ostatnich tegorocznych studniówek. Po raz kolejny na parkiecie szaleją uczniowie Zespołu Szkół Technicznych z Rybnika. Tym razem jednak na studniówce w Radlińskim Premium bawią się mechatronicy i mechanicy samochodowi. W galerii, zobaczcie zdjęcia ze studniówki ZST!

Tegoroczny egzamin dojrzałości zbliża się nieubłaganie. Zdają się o tym jednak nie myśleć uczniowie ZST w Rybniku, którzy dziś bawią się na swojej studniówce. Na symboliczne sto dni przed maturą na parkiecie w Radlińskim Premium szaleją mechanicy samochodowi i mechatronicy.

Studniówka rozpoczęła się od słów podsumowujących czteroletnią przygodę uczniów w ZST, które były jednocześnie słowami podziękowań dla grona pedagogicznego.

Następnie głos zabrała dyrekcja w osobach pań Małgorzaty Kunki i Gabrieli Smyczek-Jądro. Obie, podobnie jak uczniowie podsumowały cztery lata spędzone przez uczniów w szkole, życzyły im powodzenia na egzaminie dojrzałości, a także oficjalnie otwarły studniówkę.

Później przyszedł czas na toast symbolicznym kieliszkiem szampana oraz zatańczenie tradycyjnego poloneza, po którym na dobre rozpoczęła się zabawa do białego rana.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!