Start Bogdanowice - Energetyk ROW Rybnik 0:3. ROW awansował do 2 ligi!

KUB
sxc.hu
Efektownym zwycięstwem 3:0 piłkarze Energetyka ROW-u Rybnik zakończyli swoją drogę do awansu do II ligi! Dzięki niedzielnej wygranej z zespołem z Bogdanowic piłkarze z Rybnika na trzy kolejki przed końcem sezonu, mogą już cieszyć się z upragnionego awansu.

Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła w 35 minucie wyjazdowego spotkania ze Startem. Jej autorem był Kamil Kostecki. Druga bramka dla podopiecznych trenera Jana Furlepy padła w 56 minucie. Gola na 2:0 zdobył Konrad Cieślak. Trzecią bramkę w 90 minucie meczu strzelił Jarosław Wieczorek.

Dzięki tej wygranej Energetyk ma aż 11 punktów przewagi nad drugą w tabeli drużyną z Leśnicy! W środę nasi piłkarze zmierzą się na własnym stadionie z Rozwojem Katowice.