ROW Rybnik przegrał na własnym boisku z Okocimskim Brzesko

Barbara Kubica
ROW Rybnik - Okocimski Brzesko
ROW Rybnik - Okocimski Brzesko Barbara Kubica
ROW 1964 Rybnik przegrał dziś na własnym boisku z Okocimskim Brzesko 0:1. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w drugiej połowie.

To było spotkanie w którym mierzyły się drużyny, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. ROW Rybnik dziś przegrał dziś na własnym boisku z Okocimskim Brzesko. Mecz zakończył się wynikiem 0:1, a jako jedyny na listę strzelców wpisał się Jurij Glushko. Bramka padła w 78 minucie spotkania.

KS ROW 1964 Rybnik – Okocimski Brzesko 0:1 (0:0)
Skład ROWu: Kajzer, Janik (86′ Dudziński), Nowak (63′ Siwek), Mandrysz, Krotofil, Płonka, Muszalik, Spratek, Jary, Gładkowski (86′ Popiela), Gojny
Rezerwa: Procek, Siwek, Popiela, Dudziński, Dzierbicki, Jaroszewski, Orzeł
Trener: Dietmar Brehmer

Skład Okocimskiego: Kozioł, Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk, Maślanka (70′ Kurzywilk), Lewiński, Yavorskyy (63′ Glushko), Pyciak (92′ Krówczyński), Białkowski (82′ Bryła), Wojcieszyński
Rezerwa: Sotnicki, Kurzywilk, Glushko, Krówczyński, Bryła, Ksiński, Ślęczka
Trener: Tomasz Kulawik

Żółte kartki: Gładkowski, Spratek, Muszalik, Spratek (ROW), Kasprzyk, Maślanka, Pyciak (Okocimski)
Czerwone kartki: 57′ Spratek (druga żółta)