ROW 1964 Rybnik wygrywa z Garbarnią! Kraków zdobyty!

Tomasz Biela
ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Garbarnią Kraków 1:3. Mecz przebiegał w bardzo szybkim tempie, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

Bardzo dobrze w spotkanie weszli goście, którzy już w 7. minucie objęli prowadzenie za sprawą gola Kamila Spratka. Goście wyrównali jednak w 8 minut później, kiedy piłkę do bramki wpakował Serhij Krykun.

Rybniczanie nie podłamali się szybkim wyrównaniem i ruszyli do ataku. W 23. minucie po dobrze wykonanym kornerze gola strzelił Sebastian Musiolik. W 37. minucie rzut karny wykorzystał Robert Tkocz i było już 1:3. Pomocnik miał trochę szczęścia w tej sytuacji, bo piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

W drugiej połowie gole już nie padły. ROW po dzisiejszej wygranej awansował na 9. miejsce. Nie wiadomo jak długo tam pozostanie, ponieważ do rozegrania zostały jeszcze inne spotkania II ligi. Garbarnia na razie jest 11.

W następnej kolejce rybniczanie podejmą przy ulicy Gliwickiej Siarkę Tarnobrzeg. Mecz planowany jest na 31 marca o godzinie 12:00.

Garbarnia Kraków – ROW 1964 Rybnik 1:3

Krykun (15.) – Spratek (7.), Musiolik (23.), Tkocz (37. k.)