ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 2:2 [ZDJĘCIA]

Tomasz Biela
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 2:2
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 2:2 Tomasz Biela
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 2:2 [ZDJĘCIA] W meczu 8. kolejki II ligi ROW 1964 Rybnik na własnym stadionie zremisował z Rozwojem Katowice. Bramki dla rybniczan strzelali Damian Koleczko i Mariusz Muszalik

Kolejny raz ROW nie wygrywa spotkania. Od czterech kolejek podopieczni Piotra Piekarczyka starają się przełamać impas. Tym razem za mocny okazał się Rozwój Katowice, z którym rybnicki klub zremisował 2:2.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili. W 32. minucie po dośrodkowaniu w pole karne bramkę strzelił Damian Koleczko. W tej sytuacji piłkarze Rozwoju mieli trochę pecha. Piłkę wrzuconą pod bramkę rywala odbił bramkarz gości, a ta znalazła się pod nogami młodego napastnika, który tylko dołożył nogę i otworzył wynik meczu.

W drugiej połowie goście wyrównali. Paweł Szołtys otrzymał podanie po ziemi. Wbiegł w pole karne rybniczan i z ostrego kąta pokonał Kacpra Rosę.

Goście na prowadzenie wyszli w 74. minucie za sprawą bramki Michała Płonki. Z kolei 3 minuty później podyktowany został rzut karny dla ROW-u, który na bramkę zamienił Mariusz Muszalik. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.