MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Radni Rybnika mają głos. Adam Fudali jeszcze słowo o rewitalizacji

Adam Fudali, opub. ALEK
W ramach naszego cyklu "Radni Rybnika mają głos", w którym publikujemy teksty wszystkich radnych Rybnika, prezentujemy komentarz Adama Fudalego.

Jeszcze o rewitalizacji
Odnosząc się do wypowiedzi jednego z internautów (ps (gość) opublikowanej po moim ostatnim artykule „Nie zawsze według potrzeb. O unijnym dofinansowaniu rewitalizacji”, chciałbym przedstawić parę faktów. Wspomniana wypowiedź kwestionuje prawdziwość przedstawionej przeze mnie informacji dot. wygaszania Domu Pomocy Społecznej.
W broszurze dostarczonej na ostatnim spotkaniu radnych z Prezydentem miasta w części : „Potencjalne korzyści z realizacji Projektu ROGER” przewidującej stworzenie Domu Pomocy Społecznej na najbliższe 25-30 lat, w paragrafie „Korzyści”, czytamy: „Powolne wygaszanie istniejącego DPS da na przestrzeni kilku lat możliwość adaptacji budynku na inne cele, do których będzie on lepiej przystosowany”.
Cytat pochodzi z oficjalnych materiałów wydanych na bardzo eleganckim papierze przez firmę Cushman&Wakefield. Te oczywiste fakty podaję jako dowód prawdziwości informacji przedstawionych w moim poprzednim artykule jednocześnie zapewniając, że każdorazowo będę się dzielił z Państwem właśnie takimi sprawdzonymi informacjami i faktami. W przypadkach przeciwnych – kiedy będę wyrażał swoje interpretacje i opinie – zostanie to wyraźnie zasygnalizowane.
Gwoli przypomnienia informuję, że 17 listopada odbędzie kolejna sesja Rady Miasta, na której będziemy podejmować szereg niezwykle ważnych uchwał, m.in. tych, które będą miały wpływ na domowe budżety (podatki). Zachęcam zatem do śledzenia sesji za pośrednictwem youtube. Po sesji postaram się krótko skomentować jej przebieg.
Adam Fudali

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na rybnik.naszemiasto.pl Nasze Miasto