Paweł Przedpełski ze srebrnym medalem MIMP

red.
Paweł Przedpełski ze srebrnym medalem MIMP fot. Patryk Młynek
Paweł Przedpełski ze srebrnym medalem MIMP. Paweł Przedpełski wywalczył srebrny medal w rozgrywkach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym polskim juniorem okazał się Daniel Kaczmarek, który wywalczył 14 punktów.

Daniel Kaczmarek, pod nieobecność Bartosza Zmarzlika, wywalczył tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Ze srebrnym medalem zawody ukończył Paweł Przedpełski. Na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Smektała.

Torunianin o drugie miejsce musiał walczyć do samego końca zawodów. W biegu dodatkowym nie dał żadnych szans juniorowi z Leszna.

Klasyfikacja końcowa:

1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - 14 (3,2,3,3,3)
2. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) - 13 (3,3,3,1,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,1,3,3,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
4. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 12 (3,3,2,2,2)
5. Kacper Woryna (ROW Rybnik) - 10 (2,2,1,2,3)