III Liga: ROW 1964 Rybnik: Polonia Bytom – 1:2. Trzecia porażka z rzędu rybniczan [RELACJA I ZDJĘCIA Z MECZU]

JACK
III Liga: ROW 1964 Rybnik: Polonia Bytom – 1:2.
III Liga: ROW 1964 Rybnik: Polonia Bytom – 1:2. Zbigniew Harazim

III Liga: ROW 1964 Rybnik: Polonia Bytom – 1:2

Niestety, 10 kolejka trzeciej grupy III ligi piłkarskiej, rozegrana w sobotę, 5 października, znowu pechowa dla rybniczan. Przegrali trzeci kolejny mecz, chociaż od 71 minuty grali z przewagą jednego zawodnika po tym, gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał zawodnik gości, Jakub Belica.

Od samego początku gospodarze grali niemrawo, co wykorzystali goście już na początku pierwszej połowy – w 11 minucie gola dla Bytomia strzelił Marcin Lachowski.

Kibice 10 minut później mieli powody do radości, bo ROW za sprawą gola Jana Janika wyrównał, ale to było wszystko, na co tego dnia było stać rybniczan.

Bytom jeszcze przed przerwą chciał pogrążyć gospodarzy. Udało się to w ostatnich minutach pierwszej połowy Filipowi Żagielowi.

W drugiej połowie, mimo kilku ciekawych ataków gospodarzy, wynik nie uległ zmianie. ROW Rybnik w tabeli zajmuje pechowe, 13 miejsce. Kolejny mecz 13 października, rybniczanie zagrają na wyjeździe z Lechią Zielona Góra, która zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli.