Galeria Śląska oddaje klientom pieniądze

Materiał informacyjny Carrefour Polska
Jesień nie musi być szara, to także czas kiedy galerie handlowe kuszą nas atrakcyjnymi promocjami. W najbliższych dniach, między 8 a 10 października, należąca do Carrefour Polska „Galeria śląska” postanowiła zaskoczyć mieszkańców Rybnika. Nie tylko czeka na nich wiele promocji, ale dodatkowo galeria oddaje pieniądze wydane na zakupy.

Mieszkańcy Rybnika i okolic, którzy planują nieco większe zakupy, w dniach 8-10 października powinni odwiedzić Galerię śląską. Tylko tu wydane pieniądze wrócą do nich w postaci karty przedpłaconej na 50 lub 30 złotych. Wystarczy, że w butikach lub hipermarkecie Carrefour zrobią zakupy za minimum 150 lub 250 złotych i zarejestrują paragon u hostessy na specjalnym stoisku. Można łączyć kwoty z maksymalnie dwóch paragonów. Przy większej kwocie klient galerii dostanie w prezencie 50 zł a przy mniejszej 30 zł. Jak informuje Galeria Śląska na szczęśliwców czeka ponad 300 kart.

Na Rybniczan, którzy zdecydują się odwiedzić Galerię Śląską czekają również promocje. Przykładowo, kupując co najmniej 4 produkty tej samej marki w sklepie kosmetycznym Hebe za dwa tańsze zapłacą tylko 2 grosze. W salonie odzieżowym Szachownica wszystkie torebki kupią z rabatem 30%. Z kolei w salonie biżuterii Verona na drugą, tańszą sztukę biżuterii klienci otrzymają 35% rabatu.

W hipermarkecie Carrefour klienci Galerii Śląskiej tradycyjnie mogą liczyć na atrakcyjne promocje, zwłaszcza jeśli korzystają z aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”. Mogą też zamówić zakupy online i gotowe odebrać w hipermarkecie, np. na koniec wizyty w galerii. Ponadto, dzięki współpracy Carrefour z firmą Medicover mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych planów dietetycznych i treningowych. Umożliwiają one wprowadzenie i codzienną kontrolę zdrowych nawyków związanych ze stylem życia, odżywianiem i aktywnością fizyczną.

Galeria Śląska przy ul. Gliwickiej 45 położona jest w pobliżu obwodnicy Rybnika. Na zmotoryzowanych klientów czeka parking z ponad 300 miejscami postojowymi. Można tu też dogodnie dojechać 8 liniami autobusowymi. W ofercie galerii znajduje się największy w Rybniku sklep sportowy Decathlon, hipermarket Carrefour czy salon RTV EURO AGD. Na klientów czeka też ponad 20 sklepów odzieżowych, obuwniczych, salon biżuterii, sklepy kosmetyczne, orientalna restauracja, kawiarnia i lodziarnia oraz lokale usługowe.

Dodaj ogłoszenie