Fart Odry

(isa)
Odra Wodzisław wygrała w sobotę wyjazdowy mecz z Garbarnią Szczakowianka Jaworzno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. Mecz oglądało na żywo pięć tysięcy widzów.

Odra Wodzisław wygrała w sobotę wyjazdowy mecz z Garbarnią Szczakowianka Jaworzno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. Mecz oglądało na żywo pięć tysięcy widzów. Wczoraj, do popołudniowych rozgrywek o mistrzostwo pierwszej ligi, wodzisławianie wraz z GKS-em Katowice prowadzili w tabeli. Po trzech meczach mistrzowskich Odra zdobyła siedem punktów.

W sobotę pierwszą bramkę dla Odry zdobył w 38 minucie meczu Piotr Rocki. Później przewagę uzyskali gospodarze. Bramki dla Garbarni strzelili Marek Tokarz i Mile Knieżewicz. Bohaterem spotkania był jednak Michał Chałbiński. Pod koniec drugiej połowy wodzisławski piłkarz strzelił aż dwie bramki. Ostatnia, decydująca o zwycięstwie Odry, efektowna "główka" wpadła dosłownie w ostatniej sekundzie meczu!