Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 1:1

ivan
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik Michał Piepiórka, Ekstraklasa.net
Kolejny remis Energetyka ROW Rybnik. Tym razem podopieczni Ryszarda Wieczorka zremisowali w Chojnicach z Chojniczanką 1:1.

Nasza drużyna objęła prowadzenie w 32. minucie meczu, po ładnej indywidualnej akcji Daniela Ferugi, który minął obrońców i mocnym strzałem pokonał Rafała Misztala.

Gospodarze wyrównali na dziesięć minut przed końcem meczu. Po dokładnym dośrodkowaniu w pole karne Daniel Chyła strzałem głową pokonał Daniela Kajzera.

Chojniczanka Chojnice kończyła spotkanie w dziesiatkę. W doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, zobaczył Tomasz Mikołajczak.

ROW Rybnik zaliczył tym samym już jedenasty remis w sezonie (na 16 spotkań!). Aż dziewięć z nich Energetyk wywalczył na wyjeździe.