Wybierz region

Wybierz miasto

  Najfajniejsza podstawówka w Rybniku. Szukamy szkoły pełnej pasji GŁOSOWANIE

  Pamiętacie swoją podstawówkę? Panią od matematyki? Kumpla z którym kilka lat siedzieliście w jednej ławce? Wspomnienia z podstawówki zostają na całe życie! I pewnie jesteście przekonani, że Wasza szkoła była najlepsza w mieście. Czas to pokazać! Dziennik Zachodni z portalem rybnik.naszemiasto.pl rozpoczyna zabawę, w której wybierzemy Najfajniejszą podstawówkę w Rybniku. Od dziś aż do 11 maja można głosować na jedną z rybnickich placówek.
  Dla szkoły, która wygra nasz konkurs mamy niespodzianki. O najfajniejszej szkole podstawowej w Rybniku przeczytasz obszerny reportaż w Dzienniku Zachodnim oraz na naszej stronie internetowej. Najfajniejsza szkoła poza dyplomem otrzyma też wielkie pamiątkowe zdjęcie ze wszystkimi uczniami. Co więcej, specjalnie dla uczniów tej szkoły, niesamowitą atrakcję przygotuje Rodzinny Park Atrakcji, który działa w Rybniku-Kamieniu!
  Uważasz, że Twoja podstawówka jest najfajniejsza? Głosuj!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Zobacz koniecznie

  Plebiscyt

  Miss Śląska 2017 - która kandydatka powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Śląska 2017 - która kandydatka powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Już 20 maja 2017 roku o godz. 17:00 w Teatrze Małym w Tychach odbędzie się Gala Finałowa Konkursu Piękności Miss Śląska 2017, który stanowi regionalny etap...

  Inne plebiscyty