Kończy się pierwsza runda spotkań siatkarzy amatorów

MARCIN KASPRZYK
Siatkarze amatorzy podczas jednego ze spotkań.  MARCIN KASPRZYK
Siatkarze amatorzy podczas jednego ze spotkań. MARCIN KASPRZYK
Zespoły Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrały czwartą kolejkę spotkań. Zmagania przebiegają w trzech grupach. W grupie A Radio Taxi Brawo przegrało z drużyną Fox 1:3.

Zespoły Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrały czwartą kolejkę spotkań. Zmagania przebiegają w trzech grupach. W grupie A Radio Taxi Brawo przegrało z drużyną Fox 1:3. Antenka uległa świerklańskiej Dwójce 0:3, a Expert Team pokonał Piaski 3:0. Pojedynki były bardzo interesujące. Pszowski zespół Fox, który w tym sezonie debiutuje w lidze, potwierdza, że jest mocną drużyną i prezentuje bardzo ładną siatkówkę. Drużyna Radio Taxi Bravo, choć mecz przegrała, może być dumna z tego, że udało jej się ?urwać? rywalom choć jednego seta. Zaskoczeniem jest natomiast wynik meczu Expert Teamu i TKKF-u. Kibice liczyli, że drużyna z Piasków zdoła wygrać choć jednego seta.

- W następnej kolejce o pierwsze miejsce w tej grupie będą mogły walczyć aż cztery drużyny - mówi Tadeusz Bonk, komisarz ligi amatorskiej.

W grupie B AKS Artus z Żor pokonał zespół Błysk 3:1, Eltomont walkowerem wygrał z drużyną KRS Sokół, a Olimp wynikiem 3:0 zwyciężył z ekipą Albion Team. W tej grupie sytuacja jest już właściwie bardzo jasna. W piątej kolejce spotkań o pierwsze miejsce będą walczyły dwie ekipy: Eltomont z Wodzisławia i Artus z Żor.

W grupie C Antyk przegrał z Preemem wynikiem 1:3, a Beer Team pokonał rydułtowski AZS 3:0. Najciekawszym meczem piątej kolejki będzie spotkanie drużyn Beer Team i Preem Rybnik.