Finał przesunięty

(q)
Rybniccy fani speedwaya wciąż niestety nie mogą doczekać się pierwszych pojedynków na torze przy ulicy Gliwickiej. Dziś miał odbyć się finał krajowych eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix.

Z powodu zimowej aury zmagania zostały przełożone. Żużlowa impreza ma się odbyć w sobotę (12 kwietnia). Początek o godzinie 15.30. Jedynym reprezentantem drużyny "rekinów" na tych zawodach będzie Mariusz Węgrzyk. Żużlowiec zakwalifikował się do finału podczas turnieju w Zielonej Górze. Zdobył tam 9 punktów i zajął ostatecznie ósme miejsce. Rybniczanin Roman Chromik był trzynasty. W drugim półfinale w Lublinie startował również zawodnik RKM-u Mariusz Staszewski. Niestety zajął 10 miejsce i nie zakwalifikował się do dalszych eliminacji.