(© ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zwłoki dwóch mężczyzn w Szczerbicach: Wczoraj w jednym z budynków na terenie Szczerbic znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Prokurator zarządził sekcję zwłok, ale wstepnie stwierdzono, że nie było udziału osób trzecich. Prawdopodobnie mężczyźni zmarli z wychłodzenia.

Zwłoki dwóch mężczyzn w Szczerbicach: Zmarli z wychłodzenia?


Wczoraj w jednym z domów na terenie Szczerbic policjanci znaleźli zwłoki dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał 63 lata, drugi 47. - Na miejscu przeprowadzono oględziny w których uczestniczył prokurator. Nie stwierdzono żadnych obrażeń, ani udziału osób trzecich. Niemniej na jutro zaplanowano sekcję zwłok - mówi nadkom. Aleksandra Nowara, rzeczniczka rybnickiej policji.
W domu w którym znaleziono ciała było bardzo zimno. Temperatura była podobna do tej, która panowała na zewnątrz. - Panowie byli sąsiadami, pili razem alkohol - mówią nam policjanci.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!