Na prośbę pasażerów i włodarzy gminy Kuźnia Raciborska zmienił się rozkład jazdy niektórych linii autobusowych kursujących po Rybniku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zmiana rozkładu jazdy dotyczą linii oznaczonych numerami 11,31,43,44.
Teraz linia 11 będzie rozpoczynać kurs o godzinie 4:40 z przystanku Rybnik Śródmieście Plac Wolności. Obecnie kurs rozpoczyna się o godzinie 4:45. Z kolei linia 31 będzie rozpoczynać kurs o godzinie 19:15 z przystanku Rybnik Orzepowice Borki. Obecnie kurs rozpoczyna się o godzinie 19:05.
Na wniosek włodarzy gminy Kuźnia Raciborska rybnicki ZTZ zmienił także godziny kursowania linii 43 i 44. I tak teraz linia 43 będzie rozpoczynać kurs o godzinie 7:55 z przystanku Rudy Kościół (a nie jak dotychczas o 8:05).
Linia 44 będzie rozpoczynać kurs o godzinie 7:05 z przystanku Rudy Kościół w kierunku Kuźnia Raciborska. Obecnie kurs rozpoczyna się o godzinie 7:25. Linia 44 będzie rozpoczynać kurs o godzinie 7:25 z przystanku Kuźnia Raciborska w kierunku Rudy Kościół. Obecnie kurs rozpoczyna się o godzinie 7:45.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!