Raciborscy policjanci poszukują Mateusza DUDZIŃSKIEGO, który 17 sierpnia br. około 12.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub posiadające ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Raciborscy policjanci poszukują Mateusza DUDZIŃSKIEGO, który 17 sierpnia br. około 12.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub posiadające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Zaginiony to 17-letni Mateusz DUDZIŃSKI. 17 sierpnia br., wyszedł z domu informując swoich bliskich, że jedzie do Rybnika, na seans filmowy w kinie Cinema City. Do chwili obecnej Mateusz nie powrócił i nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu.

RYSOPIS: wiek 17 lat; wzrost około 170 cm; szczupłej budowy ciała; włosy koloru ciemny blond, krótkie, proste; oczy szare, twarz pociągła.

W chwili zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru ciemnego, krótkie spodenki koloru białego w czerwoną kratę oraz sandały.

Ktokolwiek widział lub wie, gdzie może przebywać zaginiony mężczyzna, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu pod numerami telefonu:
(032) 419 09 16, (032) 4594 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!