Dzisiaj ze zbiornika wodnego elektrowni w Rybniku strażacy wyłowili zwłoki 39-letniego mężczyzny, który utonął podczas kąpieli wczoraj wieczorem. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że prawdopodobnie był pijany i ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzisiaj ze zbiornika wodnego elektrowni w Rybniku strażacy wyłowili zwłoki 39-letniego mężczyzny, który utonął podczas kąpieli wczoraj wieczorem. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że prawdopodobnie był pijany i nie umiał pływać.


Wczoraj wieczorem rybniccy policjanci zostali powiadomieni o prawdopodobnym utonięciu mężczyzny w zbiorniku wodnym elektrowni przy ul. Sadowskiego. Zgłaszającym był jego znajomy, z którym wspólnie przebywał nad wodą. Ustalono, że najprawdopodobniej 39-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego nie umiał pływać i był pijany. Jego zwłoki dzisiaj wyłowione zostały przez ekipę straży pożarnej.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!