TS ROW - Bielawianka Bielawa: Hat trick Agaty Sobkowicz

AK
TS ROW
Zawodniczki TS ROW pokonały zespół z Bielawy 3:0. Wynik spotkania nie oddaje tego, co działo się na boisku. Wbrew pozorom mecz nie był łatwy. Agata Sobkowicz z Hat trickiem!

Wbrew pozorom był to dla nas ciężki mecz. Graliśmy w lekkim osłabieniu spowodowanym meczem juniorek, następnego dnia. Pierwsze 25 minut to zdecydowanie my nadawaliśmy tempo gry. Pod koniec pierwszej połowy często po przejęciu piłki , szybko ją traciliśmy co utrudniało nasze działania w ofensywie. Zarówno my jak i przeciwniczki miałyśmy swoje okazje, ale wynik 3:0 pokazuje że nasza gra w ofensywie była skuteczniejsza

TS ROW - Bielawianka Bielawa 3-0 (2-0)
Agata Sobkowicz x3 (10 ,19, 83 )

TS ROW: Andżelika Dąbek - Katarzyna Kubik (46 Julia Wywrot), Edyta Botor, Liwia Gancarczyk, Anna Konkol ( 46 Martyna Guzik), Aleksandra Lizoń ( 46 Marta Kamińska), Wanessa Milkowska, Aneta Szymanowska.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani