Już w najbliższy piątek polskie siatkarki rozpoczną rywalizację w mistrzostwach Europy, które rozgrywane będą w czterech polskich miastach: Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz Katowicach w dniach od 25 września do 4 października.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W Spodku swoje mecze będą w grupie D rozgrywać reprezentacje Azerbejdżanu, Serbii, Słowacji i Czech. Katowicka hala gościć będzie także zespoły w drugiej fazie ME.

Podopieczne Jerzego Matlaka chcą pójść śladem naszych siatkarzy, którzy nie tak dawno sięgnęli po złoty medal ME w Turcji. Dla naszych siatkarzy był to pierwszy tytuł, Polki były już mistrzyniami Europy dwukrotnie: w 2003 w Turcji dwa lata później w Chorwacji. Teraz mają szanse na trzecie złoto. Nasze siatkarki od piątku przebywają już w Łodzi.

Są jeszcze bilety na mistrzostwa Europy i można je nabyć zarówno przez internet jak i w punktach sprzedaży w całej Polsce.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!