Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje wolontariuszy do pomocy ludziom starszym, niepełnosprawnym i młodzieży. To efekt programu, który ruszył w zeszłym roku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje wolontariuszy do pomocy ludziom starszym, niepełnosprawnym i młodzieży. To efekt programu, który ruszył w zeszłym roku. Chętni mogą zgłosić do OPS-u, a tam, po uprzednim przeszkoleniu, urzędnicy skierują ich do pracy z osobami, które wymagają pomocy. Pomagają im przy codziennych czynnościach: na przykład przy robieniu zakupów.

Zainteresowanie jest całkiem spore. W wakacje do pracy zgłosiło się aż szesnastu młodych ludzi, głównie gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Wszyscy, którzy chcieliby zostać wolontariuszami, mogą się kontaktować z koordynatorką projektu, Katarzyną Sobisiak pod nr. tel:032-430 42 54.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!