Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Centrum Sztuki Filmowej zaprasza na film "Handlarz cudów". Mamy dla Was podwójne zaproszenia...

Film opowiada o nielegalnej podróży przez Europę Polaka (Borys Szyc) i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców. Bohaterów dzieli wszystko: wiek, doświadczenie, religia, kultura, krąg cywilizacyjny - a jednak dla każdej z tych postaci wzajemne spotkanie okazuje się kluczowe. Przynosi im doświadczenia, które zadecydują o ich dalszym życiu – droga do samego siebie wiedzie przez drugiego człowieka. To opowieść o podróży, która odmienia bohaterów. Co wyniknie ze spotkania tej trójki? Czego każde z nich nauczy się o sobie i o świecie? Udajmy się w tę filmową podróż przez pół Europy. Może i nas odmieni.W naszym konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie o
"Którą z ról Borysa Szyca cenisz najbardziej i dlaczego?"


Nagrodami w naszym konkursie były podwójne zaproszenia na film "Handlarz cudów", do wykorzystania w dniach 18 - 24 czerwca w Centrum Sztuki Filmowej.

Bilety wygrali:


I. Tora (Cioban)

Odp. Za rolę Alberta w Symetrii. W tym filmie zobaczyłam go pierwszy raz i bardzo mi się spodobał jako aktor. W symetrii był bardzo charyzmatyczny, wiarygodny, wzbudzał emocje. Od tamtej pory uwielbiam filmy z Borysem :)

P. Raćkowicz

Odp. Borys Szyc ma na swoim koncie kilka ciekawych ról, do których bez wątpienia zaliczyć można udział w filmie "VINCI". Jako Julian "Szerszeń" Paulewicz Borys Szyc gra tu bardzo wiarygodnie, z charakterystyczną dla siebie skrytą ironią. Przekonywująco gra w tym filmie podwójnie - raz jako "człowiek o dwóch twarzach" - policjant i złodziej... oraz jako aktor w fimie, jak całości... ;) Wyraziste wydobycie z aktora Jego potencjału, plus humor i błysk w oku... ;) Poza tym, co może niewielu z Państwa wie, Borys Szyc udziela się wokalnie i to także z całkiem sympatycznym skutkiem. Widziałem Go na żywo śpiewającego z Marysią Sadowską. Polecam.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym internautom pozostaje życzyć szczęścia w naszych kolejnych konkursach.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!