ROW Rybnik pokonał Kotwicę Kołobrzeg 3:1

Barbara Kubica
ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg
ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg Barbara Kubica
Energetyk ROW Rybnik pokonał dziś na własnym obiekcie zespół Kotwicy Kołobrzeg. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Wynikiem 3:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik, a Kotwicą Kołobrzeg. Rybniczanie pierwszą bramkę zdobyli w 26 minucie. Pięknym strzałem z ponad 25 metrów popisał się Sebastian Siwek. Po wyjściu na prowadzenie zawodnicy ROW-u cofnęli się, a ich gra wyglądała bardzo chaotycznie. Mimo to, jeszcze przed przerwa, w 44 minucie, rybniczanie podwyższyli stan meczu na 2:0. Autorem drugiego trafienia był Szymon Sobczak. W 55 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał jeszcze Marek Krotfil, który trafił po raz trzeci do bramki rywali. W doliczonym czasie gry gola na 3:1 z rzutu karnego zdobył Jakub Poznański.

W przerwie meczu kibice zgromadzeni na obiekcie przy Gliwickiej w Rybniku podziwali mecz pokazowy w wykonaniu dwóch drużyn dzieczęsych - Piasta Leszczyny oraz ekipy z Rybnika.

ROW Rybnik
Gole: Sebastian Siwek 26 min, Szymon Sobczak 44 min, Marek Krotofil 55 min.

Skład:Daniel Kajzer, Marek Krotofil, Marcin Grolik, Szymon Jary (81 min Michał Bedronka), Dawid Gojny, Sebastian Siwek (88 min Kamil Spratek), Mariusz Muszalik, Gabriel Nowak, Adam Wolniewicz, Szymon Sobczak (60 min Paweł Mandrysz), Sebastian Musiolik (68 min Roland Buchała).

Kotwica Kołobrzeg
Gol: Jakub Poznański (k.) 90+3 min

Skład:Bartłomiej Folc (46 min Patryk Kamola), Bartosz Soczyński, Jakub Poznański, Daniel Kokosiński, Kacper Chruściński (83 min Damian Kugiel), Tomasz Rydzak, Korneliusz Sochań, Mateusz Świechowski (46 min Dawid Berg), Tomasz Bejuk, Krzysztof Bułka, Maciej Ropiejko (62 min Krzysztof Biegański).