3-tygodniowa dziewczynka z obrażeniami głowy trafiła do rybnickiego szpitala po tym, gdy w prowadzony przez jej mamę wózek wjechał motocykl. Do dramatu doszło przedwczoraj o godz. 18.40 na ulicy Polnej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
3-tygodniowa dziewczynka z obrażeniami głowy trafiła do rybnickiego szpitala po tym, gdy w prowadzony przez jej mamę wózek wjechał motocykl.


Do dramatu doszło przedwczoraj o godz. 18.40 na ulicy Polnej. Kierujący hondą stracił panowanie nad motocyklem i wywrócił się. Maszyna uderzyła w wózek, prowadzony poboczem przez 19-latkę. Matka natychmiast odwiozła córeczkę do szpitala.

- O tym wypadku powiadomili nas lekarze. 19-letni motocyklista prowadził pojazd bez prawa jazdy. Grozi mu do 3 lat więzienia - mówią policjanci.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!