Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się przełożyć zaplanowane na wtorek spotkania Remes Pucharu Polski i mecz Unibet I ligi. Ma to związek z zapowiedzią wprowadzenia przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego żałoby narodowej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mecze Stal Stalowa Wola- Lech Poznań, GKS Gorzów- Legia Warszawa oraz Nielba Wągrowiec- Lechia Gdańsk zostały przełożone na 29 września.

- Pozostałe mecze pucharowe zaplanowane na wtorek odbędą się w środę. Ich gospodarze powinni jak najszybciej ustalić godzinę rozpoczęcia i poinformować o tym PZPN - powiedział Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy związku.

- We wtorek miał odbyć się również mecz 10. kolejki piłkarskiej Unibet I ligi GKS Katowice - KSZO Ostrowiec Św. - Również to spotkanie odbędzie się w innym terminie - dodał rzecznik związku.

Żałoba ma zostać wprowadzona w związku z katastrofą w kopalni "Wujek-Śląsk" w Rudzie Śląskiej, w wyniku której zginęło 13 górników.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!