(© sxc.hu)

Szukasz napoju, który postawi cię na nogi tak skutecznie jak kawa? Poznaj zdrowe i skuteczne napoje energetyczne.

Aby się obudzić, potrzebujesz dużej filiżanki kawy? Nadmierne jej spożycie może niekorzystnie wpływać na organizm, warto więc wypróbować inne napoje, które oprócz kofeiny dostarczą także cennych składników odżywczych. Sok wykonany z cytryny, jabłek i imbiru jest źródłem witamin A, B i C. Jest to orzeźwiający napój, który może oczyścić wątrobę. Aby uzyskać energię, zamiast kawy wypić należy sok z jabłka, cytryny, selera, buraka i szpinaku. Doskonałym źródłem kofeiny może być również shake z zielonej herbaty, mleka migdałowego, miodu, banana i cynamonu. Dodatkowo napój ten wyrówna poziom cukru we krwi i pobudzi przemianę materii.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:


Dieta i odżywianie

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dorottka1999

Strasznie skomplikowane, składniki egzotyczne, preferuję picie tego co mam pod ręką. Tak samo jak kawa działa mate i zielona herbata, dobrze posłodzić je miodem albo syropem Paola.

bułka (gość)

Rady jak od Lewandowskiej --takie mądre i tak kosztowne, że tylko dla "wybranych" z forsą !!!!! Kto to pisze,ogarnijcie się !