W minioną niedzielę zawodnicy RKM ROW Rybnik zakończyli ligowy sezon, przegrywając rewanżowe spotkanie z Unią Tarnów 34:58. Po wcześniejszej porażce z liderem ligi na własnym stadionie, nikt się już nie łudził, że ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W minioną niedzielę zawodnicy RKM ROW Rybnik zakończyli ligowy sezon, przegrywając rewanżowe spotkanie z Unią Tarnów 34:58.

Po wcześniejszej porażce z liderem ligi na własnym stadionie, nikt się już nie łudził, że Rekiny mogą pokusić się o zwycięstwo z naszpikowaną gwiazdami drużyną w Tarnowie i tym samym przedłużyć sobie szansę na awans do ekstraligi.

W tej sytuacji nikogo nie dziwił fakt, że trener Adam Pawliczek na ostatnie spotkanie w ramach rundy playy off wziął głównie młodzieżowców. Odmłodzona drużyna została wsparta jedynie Andriejem Karpovem i samym Pawliczkiem, który również usiadł na motorze.

Co ciekawe, pomimo eksperymentalnego składu nasz zespół w Tarnowie zaprezentował się całkiem nieźle. Najwięcej punktów dla rybnickiej drużyny zdobyli: Andriej Karpov i Sławomir Pyszny, którzy wywalczyli po osiem oczek.

Punktował także Pawliczek, który w jednym z biegów wystąpił jako joker. W sumie zdobył 7 punktów plus jeden punkt bonusowy. Nieźle na torze w Tarnowie radził sobie także Michał Mitko, który zdobył 6 putów plus dwa punkty bonusowe.

Najlepszym zawodnikiem całego spotkania był Sebastian Ułamek, który wywalczył komplet punktów. Podobny rezultat z punktami bonusowymi uzyskali: Szymon Kiełbasa i Piotr Świderski.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!