Organizatorzy koncertu Bryana Adamsa przygotowali dla fanów kanadyjskiego piosenkarza wiele atrakcji. Jedną z nich jest wyjątkowe wydawnictwo koncertowe (całość liczy 36 stron), które będzie sprzedawane przez cały czas trwania imprezy na stadionie miejskim.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Fani Bryana Adamsa znajdą w nim wiele ciekawostek związanych z koncertem Kanadyjczyka w Rybniku oraz artykułów dotyczących samego artysty. – Będzie można przeczytać ciekawe podsumowanie dotychczasowych koncertów Bryana Adamsa w Polsce, materiały o tegorocznej trasie koncertowej Kanadyjczyka czy jego największych przebojach.

Koncert Bryana Adamsa w Rybniku [ZDJĘCIA + WIDEO]. Wszystko o koncercie na żywo

Nie zabraknie również interesujących statystyk – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.– Publikację będzie można nabyć na koronie rybnickiego stadionu, w pobliżu punktów gastronomicznych a także od wolontariuszy, którzy będą sprzedawać je na całym terenie Stadionu Miejskiego – tłumaczy Marek Kurzawa z Prestige MJM. Wydawnictwo kosztuje 15 zł. Wciąż można też kupować bilety, w kasie nr 2.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!