Drużyna chłopców z województwa śląskiego wystąpi w ten weekend w finale IX Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", który rozegrany zostanie na stadionie Widzewa Łódź. Reprezentacja naszego regionu zakwalifikowała się do decydującej rozgrywki mistrzostw Polski 10-latków zajmując drugie miejsce w turnieju półfinałowym we Wronkach.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Każdy z chłopców już sobie wyobraża główną wygraną, którą jest wyjazd do Madrytu i obejrzenie meczu galaktycznego Realu oraz zwiedzanie stadionu Santiago Bernabeu. Nadzieja na jej zdobycie dodaje im sił - powiedział trener-koordynator reprezentacji Śląska Stefan Mleczko.

W tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Tymbarku wystartowało 26 tys. dzieci. W finale w Łodzi zagra po 8 drużyn dziewcząt i chłopców. Patronat nad imprezą organizowaną przez PZPN objęli trener kadry Leo Beenhakker, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz UEFA.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!