Marek Krząkała Marek Krząkała

Marek Krząkała (© ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Marek Krząkała, poseł PO i kandydat tej partii w wyborach uzupełniających do Senatu, skrytykował fakt iż Adam Fudali, urzędujący prezydent Rybnika będzie się ubiegał o reelekcję w wyborach samorządowych nie tylko jako kandydat BSR, ale także PiS.

Marek Krząkała: Prezydent chyba się pogubił


Marek Krząkała, poseł PO, który miał być rywalem Adama Fudalego podczas jesiennych wyborów na prezydenta Rybnika, ale ostatecznie wystartuje do Senatu skrytykował fakt, iż PiS już na starcie kampanii wyborczej udzieliło swojego poparcia Fudalemu. Partia stwierdziła, że podczas jesiennych wyborów swojego kandydata nie wystawi.
- Myślę, ze Pan prezydent pogubił się w swojej „niezależności”, a przy okazji wciągnął w politykę całe swoje lokalne stowarzyszenie Blok Samorządowy Rybnik. Od 2007 roku wspiera PiS w Rybniku. Podkreśla w mediach, że jest wciąż liderem lokalnego ugrupowania, jednak zaczął bawić się w wielką politykę, od której kiedyś stronił - mówi Marek Krząkała. - Moim zdaniem najbardziej rozsądnym wyjściem w tej sytuacji jest wstąpienie prezydenta Fudalego do PiS-u. Jest ich kandydatem, popiera od 2007 roku wszystkie kandydatury tego ugrupowania w wyborach. Życzę także rybnickiemu PiS-owi więcej odwagi i wiary w swoich ludzi i struktury - dodaje.


Wybory do Samorządu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Na zawsze bezpartyjny (gość)

Niestety dziennikarstwo jest coraz słabsze. Aż się prosiło żeby Pani Redaktor przerwała te przemyślenia Pana Posła, krótkim pytaniem : czy jeżeli PO oferuje poparcie bezpartyjnym prezydentom w całym kraju, że wymienię tylko np. Katowice, Wrocław, Gdynia itp. to oznacza, że pogubiła się cała Platforma Obywatelska ?

mari (gość)

matteo---PiS prawica kościelną hahaha i za drugiej strony zagłosuję na Pana Fudalego jako kandydata na prezydenta miasta Rybnika mimo że z PiS ale gdy dojdzie PiS do władzy to" bratku" już nie będziesz mieszkał w Rybniku tylko w "jakimś" smoleńsku ,brzozie albo postawisz pomnik w ogrodzie albo na balkonie ---- każdy kandydat dużo obiecuje gorzej wręcz tragicznie z realizacją TYLKO NIE PiS moje zdanie i go nie zmienię pozdrawiam myślących tych niemyślących też bo wszyscy Polacy to:jedna" rodzina "

matteo (gość)

Niestety ale PO też się pogubiło w swoich poglądach. Kiedyś byliście partią ludzi młodych, kreatywnych, nowoczesnych. Dzisiaj od PiS różnicie się tylko poglądami na Smoleńsk. Ja już nie widzę różnic poglądowych między PO i PiS. PiS przynajmniej jest od początku prawicą kościelną, ale PO się całkowicie pogubiła i na pewno straci głosy liberalnych i młodych obywateli.