Łukasz Wala czeka na pomoc! Dziś w Rybniku zbiórka pieniędzy przed koncertem Carrantuohill [ZDJĘCIA] Dżudoka z Rybnika, który uległ ciężkiemu wypadkowi 17 lutego, wracając z zawodów w Japonii, czeka na Państwa pomoc. Pieniądze na leczenie i rehabilitację zawodnika Kejza Team Rybnik będą zbierane m.in. w piątek 16 marca.

Łukasz Wala czeka na pomoc! Dziś w Rybniku zbiórka pieniędzy przed koncertem Carrantuohill [ZDJĘCIA]Dżudoka z Rybnika, który uległ ciężkiemu wypadkowi 17 lutego, wracając z zawodów w Japonii, czeka na Państwa pomoc. Pieniądze na leczenie i rehabilitację zawodnika Kejza Team Rybnik będą zbierane m.in. w piątek 16 marca.


Wolontariusze pojawią się na koncercie w Teatrze Ziemi Rybnickiej, podczas koncertu Carrantuohill.

Przypomnijmy, 17-tego lutego na trasie Warszawa-Katowice Łukasz uległ wypadkowi samochodowemu, gdzie uszkodził kręgosłup i doznał złamania otwartego prawej nogi.

- Obecnie Łukasz jest po operacji kręgosłupa i prawej nogi oraz jest sparaliżowany od pasa w dół. Obecnie przebywa w centrum rehabilitacji - wyjaśnia Krzysztof Sałajczyk, prezes Fundacji Pomocna Dłoń Po Wypadku z Rybnika, która pomaga zawodnikowi.


Łukasza czeka wielomiesięczna rehabilitacja dlatego każde wsparcie jest dla niego ważne.
W imieniu mojego syna Łukasza proszę o przekazanie 1 procent na jego rehabilitację. Pozwoli to na podjęcie walki o powrót do sprawności ruchowej Łukasza - zaapelował na Facebooku ojciec poszkodowanego, Aleksander Wala.


Fundacja: "Pomocna Dłoń po wypadku z Rybnika", na którą można wpłacać pieniądze na leczenie Łukasza.
Dla przelewów z zagranicy dodatkowo trzeba podać SWIFT: BIGBPLPW
Dane do przelewu:
Nazwa odbiorcy: Pomocna Dłoń po wypadku
Tytuł: Dla Łukasz Wala
Numer konta: 26 1160 2202 0000 0003 4473 0285

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anonimowy pomagacz (gość)

Łukasz walcz! Wierzę że to będzie kolejna wygrana walka...wygrana w dobrym stylu☺

podpis (gość)

KarwotAdam, niewiem co Ci zrobił, ale musi Cię to bardzo bolec, albo po prostu jesteś zakompleksiony po uszy.