Już w najbliższą sobotę 16 sierpnia na gliwickim stadionie odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Piast Gliwice vs Ruch Chorzów. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czteroosobowej ekipy! Sprawdź.

Jeśli wolny czas najchętniej spędzasz w gronie przyjaciół, wspólnie kibicując swojej ulubionej drużynie piłkarskiej, weź udział w naszym konkursie i poczuj prawdziwe emocje na stadionie w Gliwicach już 16 sierpnia, gdzie zmierzy się Piast Gliwice vs Ruch Chorzów. Wystarczy, że opiszesz nam, jak wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną kibicujecie swojej drużynie. Nie ma znaczenia, gdzie oglądacie mecz, najważniejsze, że kibicujecie razem!

Co należy zrobić, aby zawalczyć o zaproszenie na mecz Piast Gliwice vs Ruch Chorzów?


Wystarczy, że zalogujesz się w naszym serwisie i w komentarzu poniżej opiszesz, jak wspólnie z przyjaciółmi kibicujecie swojej ulubionej drużynie.Autor najciekawszego komentarza otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Piast Gliwice vs Ruch Chorzów, który odbędzie się już 16 sierpnia na stadionie w Gliwicach.

Na komentarze czekamy do 14 sierpnia do godz. 11.00.

Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru PESEL), co umożliwi odebranie biletów bezpośrednio na stadionie.

Zapraszamy do udziału – opiszcie, jak wspólnie kibicujecie swojej drużynie!

Regulamin

T-Mobile Ekstraklasa

Komentarze (1)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się
Gabi34

Ja wraz z moją rodziną kibicujemy Ruchowi. Jezdzimy na mecze na sektor 8 i dopingujemy nasz zespół, śpiewamy,flagami machamy i zawsze mamy barwy klubu. Jeżeli jest mecz na wyjezdzie to oglądamy go w telewizji i ich wspieramy.