Wypadek w Rybniku: 48-latek w szpitalu. Kierujący oplem z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na lewe pobocze, gdzie uszkodził dwa samochody, a następnie uderzył w betonowe schody.

Wypadek w Rybniku: 48-latek w szpitaluWczoraj około godz. 16. na ulicy Małachowskiego w Rybniku doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jak ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący oplem, jadąc w kierunku ulicy Jastrzębskiej, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w zaparkowany samochód marki Mazda.

- Następnie zderzył się się z kierującą nissanem, która właśnie parkowała. Kierowca opla zatrzymał samochód na betonowych schodach - mówi st. sierż. Anna Karkoszka z rybnickiej komendy policji.

48-letni rybniczanin został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!