2 mln złotych ma kosztować przebudowa ulicy Sumińskiej. Gmina już zabezpieczyła na ten cel w swoim budżecie 377 tys. zł. Pozostałe pieniądze Zarząd Dróg Powiatowych chce pozyskać z rządowego programu tzw. "schetynówek".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
2 mln złotych ma kosztować przebudowa ulicy Sumińskiej. Gmina już zabezpieczyła na ten cel w swoim budżecie 377 tys. zł. Pozostałe pieniądze Zarząd Dróg Powiatowych chce pozyskać z rządowego programu tzw. "schetynówek". Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, modernizacja ulicy Sumińskiej rozpocznie się już w przyszłym roku i obejmie wymianę nawierzchni drogi, system odwadniania i budowę pobocza, z którego będą mogli również korzystać rowerzyści. Do tej pory największą bolączką mieszkańców Jejkowic był właśnie brak chodnika, przez co zmuszeni byli na poruszanie się po pasie jezdni. Po modernizacji ulicy będzie bezpieczniej.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!