Energetyk ROW Rybnik przegrał ze Zniczem Pruszków 1:2. Emocji nie brakowało

Barbara Kubica
Energetyk ROW Rybnik przegrywa ze Zniczem
Energetyk ROW Rybnik przegrywa ze Zniczem Barbara Kubica
Energetyk ROW Rybnik przegrał dziś na własnym boisku ze Zniczem Pruszków 1:2. Pierwsza połowa tego spotkania była nieco nudnawa, emocji nie zabrakło natomiast w drugiej.

Energetyk ROW Rybnik przegrał ze Zniczem Pruszków 1:2

Energetyk ROW Rybnik przegrał dziś pierwsze spotkanie w II lidze. Na własnym boisku zespół trenera Prasoła uległ drużynie Znicza Pruszków 1:2. Pierwsza połowa tego spotkania upłynęła dość spokojnie, wręcz nudnawo. Wszystko co niesie za sobą emocję, wydarzyło się po zmianie stron. Już w 46 minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości i ukarał Daniela Kajzera, bramkarza ROW-u czerwoną kartką. Chwilę później w bramce stanął rezerwowy bramkarz Oskar Rybicki, który znakomicie wyczuł intencje strzelającego i obronił jedenastkę! To zmobilizowało rybniczan, którzy zaczęli śmielej atakować. Efektem tego był pierwszy w barwach ROW-u gol Dawida Jarki. Potem było już jednak znacznie gorzej. Wyrównująca bramka padła w 80 minucie, a jej zdobywcą został kapitan gości Arkadiusz Jędrych. Chwilę po straconej bramce, padła jeszcze jedna - prowadzenie gościom dał gol Maksymiliana Banaszewskiego.

KS Energetyk ROW Rybnik:
Kajzer, Krotofil (42’ Borovićanin), Jary, Bodzioch, Gojny, Płonka, Fonfara, Mandrysz (48’ Rybicki), Muszalik, Sobczak (87’ Musiolik), Jarka (70’ Wolniewicz)

Znicz Pruszków:
Bigajski, Rackiewicz, Jędrych, Niewulis, Pielak, Glanowski, Januszewski (81’ Sokołowski), Banaszewski (90’ + 7’ Nawrocki), Zapaśnik (63’ Grudniewski), Niksiński (63’ Kraska), Górski

Bramki:
59’ Jarka (ROW)
80’ Jędrych (Pruszków)
83’ Banaszewski (Pruszków)
żółte kartki: Muszalik (ROW); Zapaśnik, Rackiewicz, Grudniewski (Pruszków)
czerwone kartki: 46’ Kajzer –