Dziwne sytuacje w woj. śląskim [NOWE ZDJĘCIA]. TAKIE rzeczy dzieją się u nas

"Dziwne sytuacje w Katowicach i okolicach" to facebookowy fanpage, na którym znajdziemy zdjęcia... dość niecodziennych sytuacji, na które natrafili internauci z woj. śląskiego. Dywan pozostawiony na przejściu dla pieszych, mężczyzna przewożący rowerem wannę, niemal nagi mężczyzna czekający na tramwaj, kobieta na materacu w miejskiej fontannie czy niecodzienne stylizacje na ulicy. Śląskie może zaskakiwać :) Przekonaj się, kliknij w galerię powyżej...

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.08.2018, 10:47

Autorzy tego tekstu ze zdjęcia nr 2 nigdy chyba nie byli w zagranicznym hotelu i nie mieli za sąsiadów pary z Włoch. To dopiero spazmy i jęki, trwające znacznie dłużej niż 15 minut.

27.08.2018, 17:04

To jest wątek dotyczący artykułu Dziwne sytuacje w woj. śląskim [NOWE ZDJĘCIA]. TAKIE rzeczy dzieją się u nas

27.08.2018, 15:42

jesteś psychicznie chory pisząc takie bzdury nie wiesz o co chodzi to zamknij się

22.07.2017, 23:52

"Coraz częściej czytamy, że w Chorzowie zatrzymano osoby posiadające narkotyki lub dopalacze. Widocznie w tym mieście ludzie, a zwłaszcza LUDZIE MŁODZI nie radzą sobie bez tych środków, Być może z powodu chorzowskiej władzy, tych układów i patologii panujących w Urzędzie? Śledzą wyniki kontroli zewnętrznych i dowiadują się jak są oszukiwani, jak są traktowani. Chyba inaczej nie da się tego naprawić jak tylko przeprowadzenie czystek w urzędzie, a czas temu zaczyna sprzyja, bo niedługo już zacznie obowiązywać reforma sądownictwa? "

17.07.2017, 19:18

Proszę o usunięcie zdjęcia 51 bo to nie jest zdjęcia z śląska tylko z Izraela, widać to po napisach, tylko trzeba powiększyć. Chyba że hebrajski jest nowym językiem urzędowy.

09.07.2017, 09:18

Fakt to jest dziw nad dziwy pozostaje pytanie jak to zmienić może opisać ten cyrk przekrętów Ziobrze?

08.07.2017, 09:31

a co się dziwicie na Śląsk zjechała największa hołota z Polski i tak to wygląda

01.05.2017, 15:23

doczekaliśmy sieczasów że z byle głupoty robi się zdjęcia i wrzuce do internetów ;)