Doktor Artman (Adam Woronowicz) kupił kolczyki u jubilera na rybnickim rynku! Michał Wolski (Maciej Zakościelny) wyjechał na rowerze z podwórka kamienicy przy ulicy Sobieskiego 22. Jak Wam się podobał drugi odcinek serialu Diagnoza z Rybnikiem w tle?

Co prawda logo nad drzwiami jubilera, u którego doktor Artman kupił kolczyki swojej żonie (Magdalena Popławska) w serialu jest inne niż w rzeczywistości, to jednak faktycznie w tym miejscu znajduje się jubiler. W drugim odcinku serialu Diagnoza znów zobaczyliśmy kilka efektownych ujęć Rybnika.

Tym razem jednak niewiele było gwary śląskiej. Doktor Artman po zwolnieniu niani, rzuca tylko swojej żonie: Nic się nie nerwuj".

Zwraca uwagę dobra muzyka. Akcja rozgrywa się szybko. Anna Nowak (Maja Ostaszewska), która w wypadku straciła pamięć dowiaduje się, że jest matką, trochę przez przypadek - bo chirurg Michał Wolski (Maciej Zakościelny) opowiada jej o trudnościach podczas operacji związanych z blizną po cięciu cesarskim. Wolski powtarza znów Annie, że jest w szpitalu w Rybniku.

Jak Wam się podobał drugi odcinek Diagnozy?

Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!