Serial Diagnoza w drugim sezonie stracił nieco widzów. Już nie ponad 2 miliony, a około 1,93 mln widzów w Polsce co wtorek zasiadało przed szklanym ekranem, by śledzić losy lekarzy z serialowego rybnickiego szpitala nr 4. Stacja TVN pozostała jednak liderem pasma w grupie komercyjnej i zamierza nakręcić III sezon Diagnozy. A Rybnik znów chciałby grać w serialu...

Diagnoza w II sezonie straciła trochę widzów, ale Rybnik chciałby nadal grać. W kolejnej serii ma grać Stenka!
Diagnoza w drugim sezonie straciła trochę widzów, ale wciąż ma bardzo dużą oglądalność.
Jak podał dziś Press, powołując się na badania Nielsen Audience Measurement, TVN dzięki serialowi zdobył 14,14 proc. udziału w rynku, podczas gdy TVP 2 miał 17,93 proc., TVP 1 - 9,66 proc., a Polsat - 7,08 proc.

W grupie komercyjnej TVN był liderem, osiągając 16,72 proc. (TVP 2 - 14,72 proc., Polsat - 9,32 proc., TVP 1 - 7,4 proc.).

TVN planuje już trzeci sezon serialu, którego emisja planowana jest na jesień 2018 roku.
Udziałem w serialu w dalszym ciągu zainteresowane jest miasto Rybnik.

- Jesteśmy zadowoleni z promocji, jaką daje nam serial. Zainwestowaliśmy w lokowanie produktu turystycznego w Diagnozie, co przynosi efekty. Chcielibyśmy nadal promować miasto w ten sposób, dlatego ogłosimy przetarg na lokowanie produktu turystycznego w serialu - mówi nam Agnieszka Skupień, rzecznik Urzędu Miasta w Rybniku.

W trzecim sezonie serialu Diagnoza ma zagrać Danuta Stenka, która w roli nowej ordynator szpitala Bogny Mróz, pojawiła się już w ostatniej scenie finałowego odcinka drugiego sezonu Diagnozy.

Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!