Chata Staropolska Świerklany wkrótce zostanie otwarta. To nowy lokal, który wyrósł tuż obok zjazdu z autostrady A1. Wszystko wskazuje na to, że już za tydzień zostanie otwarty. Zobaczcie, tylko u nas, jak wygląda od środka.

Chata Staropolska Świerklany jest już w zasadzie gotowa. Lada dzień lokal zostanie otwarty. - Otwarcie planujemy na piątek 7 czerwca - mówi Marek Jureczko, właściciel domu przyjęć.
Lokal powstał w sąsiedztwie zjazdu z autostrady A1, tuż obok salonu samochodowego mercedesa. - O lokalizacji zdecydowała między innymi bliskość autostrady oraz fakt, iż do Świerklan jest blisko z sąsiednich dużych miast - Jastrzębia, Wodzisławia, Rybnika i Żor - mówi właściciel Chaty Staropolskiej Świerklany.
W lokalu będą się odbywały zarówno przyjęcia okolicznościowe, jak i będzie ta można przyjechać wraz z rodziną, by zjeść obiad. - Serwujemy kuchnię tradycyjną staropolską i domową - mówi właściciel Chaty Staropolskiej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!